Druhowie

W jednostce OSP Bieruń Nowy znajdują się ludzie, którzy traktują służbę w OSP jako powołanie i pasję. Bez względu na porę dnia gotowi są bezinteresownie nieść pomoc osobom jej potrzebującym. Druhów tych można podzielić na członków: honorowych, czynnych, wspierających, oraz młodzieżową drużynę pożarniczą.

Członkowie JOT Bieruń Nowy:

  1. Augustyniak Karol
  2. Buliszak Mariusz
  3. Chronowski Łukasz
  4. Dudziak Dariusz
  5. Dzidek Łukasz
  6. Ebert Adrian
  7. Gerycki Damian
  8. Goc Zbigniew
  9. Goraus Jacek
  10. Hetmański Michał
  11. Jaromin Marek
  12. Karpała Tomasz
  13. Kłys Szymon
  14. Kucz Krystian
  15. Kucz Robert
  16. Lenard Jerzy
  17. Marek Krzysztof
  18. Pasterak Sebastian
  19. Pikor Tymoteusz
  20. Pikor Mateusz
  21. Pogorzelski Piotr
  22. Pustelnik Krzysztof
  23. Stepanow Krzysztof
  24. Stolarz Michał
  25. Stolecka Anna
  26. Szczygieł Michał
  27. Twardoch Mariusz
  28. Uzarek Roland
  29. Wojnar Karolina
  30. Woźniok Marek
  31. Zawadzki Szymon
  32. Zub Damian
  33. Żołneczko Krzysztof

Członkowie OSP Bieruń Nowy:

  1. Lenard Marta
  2. Orzeł Żaneta
  3. Pogorzelski Paweł

Członkowie wspierający OSP Bieruń Nowy:

  1. Aksamit Zbigniew
  2. Bierońska Barbara
  3. Brzózka – Duda Joanna
  4. Budny Józef
  5. Budny Ryszard
  6. Burzan Krzysztof
  7. Drab Bogusław
  8. Drab Janusz
  9. Dudziak Joanna
  10. Dzidek Michał
  11. Jesiak Jan
  12. Kała Krzysztof
  13. Kasperczyk Adam
  14. Kawecka Agnieszka
  15. Kokot Andrzej
  16. Kłys Beata
  17. Lamik Bronisław
  18. Lenard Jerzy
  19. Marek Krzysztof
  20. Moczala Rajmund
  21. Mucha Jakub
  22. Paruzel Henryk
  23. Pasterak Grzegorz
  24. Pustelnik Bernard
  25. Rogalski Andrzej
  26. Rokosz Kamila
  27. Skupień Henryk
  28. Szczygieł Katarzyna
  29. Szeliga Patrycja
  30. Szulc Barbara
  31. Ścierski Marek
  32. Trela Jan
  33. Wierzba Ireneusz
  34. Wojnar Dariusz
  35. Wójcik Wiesław

 

Drużyna żeńska przy OSP Bieruń Nowy – Samarytańska w latach 1925 – 1939

1. Duży
2. Głąb Aniela
3. Kanasiewicz Helena
4. Kasperczyk Gertruda
5. Kasperczyk Marta
6. Korfanty Hildegarda
7. Przewożnik Zofia
8. Rembierz Anna
9. Rembierz Cecylia
10. Żołneczko Łucja

 

Członkowie orkiestry przy OSP Bieruń Nowy w latach 1945 – 1969

1. Chrobok Karol
2. Chrostek Jan
3. Czypionka Gerard
4. Czypionka Józef
5. Drozd Antoni
6. Drzyzga Franciszek
7. Jaromin Karol
8. Jaromin Klemens
9. Jaromin Stefan
10. Keink Jan
11. Knapik Paweł
12. Knapik Roman
13. Kost Jan
14. Mateja Bernard
15. Milręga Alojzy
16. Miś Ludwik
17. Miś Maximilian
18. Miś Roman
19. Mitręgo Jan
20. Nagi Józef
21. Okoń Henryk
22. Pietryas Wilhelm
23. Rogalski Henryk
24. Siupka Wilhelm Mikołaj
25. Ścierski Paweł
26. Trzoński Wiktor
27. Wieczorek Czesław

 

Członkowie którzy odeszli na wieczną służbę:

  1. Bauat Michał
  2. Bulla Ludwig
  3. Chroslak Jan
  4. Chrostek Józef
  5. Drozd Ignacy
  6. Głowack Stefan
  7. Gonscz Norbert
  8. Janik Franciszek
  9. Jaromin Bartłomiej
  10. Jurecki Alojzy
  11. Jurecki Krzysztof
  12. Keisk Franciszek
  13. Klaja Czesław
  14. Klima Henryk
  15. Klima Roman
  16. Knapik Paweł
  17. Mądry Teofil
  18. Nogi Józef
  19. Palka Krzysztof
  20. Penczek Józef
  21. Piwowarczyk Władysław
  22. Przewoznik Marcin
  23. Rembierz Paweł
  24. Rembierz Wilhelm Witold
  25. Rupa Brunon
  26. Rupa Edward
  27. Rychel Bernard
  28. Rychły Mieczysław
  29. Stareczek Paweł
  30. Stareczek Wilhelm
  31. Stolarz Zygmund
  32. Szczygieł Grzegorz
  33. Śliwiński Józef
  34. Świerkosz Józef
  35. Świerkosz Antoni
  36. Tomola Klemens
  37. Trzoński Teodor
  38. Wadas Józef
  39. Wieczorek Czesław
  40. Wieczorek Emil
  41. Wojtal Czesław
  42. Wójtowicz Jan
  43. Zakrzewski Piotr