Organizacja Pożytku Publicznego

1-procent

KRS: 0000 111 823

W 2007 roku podjęta została uchwała o uzyskaniu przez Ochotniczą Straż Pożarną w Bieruniu Nowym statusu Organizacji Pożytku Publicznego. Ma to na celu pozyskanie dodatkowych środków na działalność statutową OSP.

W marcu 2009 roku OSP Bieruń Nowy została zarejestrowana jako Organizacja Pożytku Publicznego, a co za tym idzie, od 2010r można nas wspierać poprzez przekazanie 1% podatku zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dzieki temu wpisując w odpowiednią rubrykę nazwę naszej organizacji „Ochotnicza Straż Pożarna Bieruń Nowy”, oraz w kolejnej rubryce nr KRS 00000111823, można przekazać środki na dalsze podnoszenie bezpieczeństwa w naszym mieście.

Z góry dziękujemy osobom, które wspierają nas
i przeznaczą na OSP Bieruń Nowy 1% podatku.